Komentarze

Fotograf z pasją

Autor: waclawolsz | Kategorie: Sesja ślubna
Tagi:
19. stycznia 2016 02:18:00

Każdy, kto już brał ślub, dobrze wie jak istotny jest fachowy fotograf ślubny, który nie jest wyłącznie „wyrobnikiem”, a osobą z pasją i doświadczeniem, która z radością podchodzi do pracy i robienia zdjęć.

 

Tylko w taki sposób można osiągnąć zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości rodzinnych, lecz będą mogły być ozdoba domku poprzez cały rok wisząc majestatycznie na ścianie i przypominając te radosne chwile. Jak więc szukać fotografika ślubnego, ażeby go odszukać? Czy każdy sposób jest dobry?

 

Pełno ogłoszeń!

 

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie niezbicie znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy dając za przykład „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji nieodzowne jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, lecz głównie zręczności danego fotografika a także jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet najobszerniejsze doświadczenie w przypadku braku wyobraźni nie przyzwoli na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

 

Na początek - portfolio!

 

Wyśmienity fotograf ślubny winien mieć rozbudowane portfolio, chociażby na własnej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna winna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, aczkolwiek nie powinien opierać się jedynie na wzorcach.

 

Reasumując, wyszukiwania wytwornego fotografa ślubnego warto zainicjować znacznie wcześniej – jest to niebagatelna decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli wystrzałowe zsunięcia z naszego mariażu, czy np.. nie będziemy mieli ich nigdy!

Brak komentarzy

Komentarze nie są dostępne dla gości - zaloguj się aby dodać wpis