Komentarze

Fachowy sprzęt fotografa

Autor: waclawolsz | Kategorie: Sesja ślubna
Tagi:
19. stycznia 2016 02:10:00

Wielu osobom wydaje się, że fotografia ślubna to nic męczącego – trzeba tylko wziąć stosowną kamerę, wyszukać zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic jednakże bardziej mylnego! Jak w każdej branży fotograficznej ważne są prawidłowe odruchy powiązane nie tylko z doborem ustawień aparatu, czy profesjonalnym sprzętem, natomiast także powiązane z zdolnością znalezienia się w właściwym otoczeniu o trafnym czasie, a w związku z tym umiejętności fotografowania najważniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki podejść!

 

Ogłoszenia

 

Bardzo często na słupach ogłoszeniowych można przyuważyć przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy co więcej „tani fotografik ślubny”. Należałoby sprawdzić dokładnie ogłoszenia, albowiem ślub jest niezwykle doniosłym dniem dla większości osób – czy jest opłacalne niszczyć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, że chcieliśmy zaoszczędzić na usługach fachowego fotografika ślubnego sto złotych?

 

Jak wiele to kosztuje?

 

Koszt usług profesjonalnego fotografa ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu koszt od z grubsza kilkuset złotych. Wszystko zależy też od tego, ile czasu fotografik ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny wyłącznie podczas samej ceremonii ślubnej, czy także na przestrzeni kompletnego wesela i poprawin.

Brak komentarzy

Komentarze nie są dostępne dla gości - zaloguj się aby dodać wpis